Skip to content

Zakupy świąteczne wymagają starannego zaplanowania, ale większość z nas najczęściej zostawia to na ostatnią chwilę. Może to spowodować pewne problemy z utrzymaniem płynności finansowej, zwłaszcza że wszystkie wydatki skumulują się w stosunkowo krótkim odcinku czasu. Jednym rozwiązaniem w takiej niekorzystnej sytuacji, będzie wzięcie pożyczki gotówkowej, najlepiej w jednej z licznych instytucji pozabankowych.

Pożyczki bez bik, zalety nie do przecenienia

Tego typu pożyczki bez bik co roku przyciągają coraz więcej klientów, przekonanych do ich niewątpliwych zalet. Jedną z najważniejszych jest dostępność praktycznie dla każdej pełnoletniej osoby, nawet takiej, która ma problemy z regularną spłatą innych zobowiązań. Przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu pożyczki nie bierze się tego pod uwagę tak jak ewentualnych wpisów w BIK.

Radosne Święta pełne niespodzianek

Chwilówki oferowane w szerokim wyborze można uzyskać w biurach sprzedaży, jakie znajdziemy w każdym mieście, a nawet w wielu galeriach handlowych lub korzystając z łatwych w obsłudze stron internetowych. W obydwu przypadkach niezbędne formalności ograniczają się do wypełnienia odpowiedniego wniosku, podania w nim swoich danych osobowych i przesłania go do akceptacji. Nie trzeba do niego dołączać zaświadczeń czy innych dokumentów potwierdzających zatrudnienie i wysokość zarobków. Decyzja jest podejmowana błyskawiczne, a podpisanie umowy oznacza wpływ środków na konto i już mamy pewność, że nie zabraknie nam pieniędzy na prezenty dla naszych bliskich.