Skip to content

Zastanawiamy się nad tym, aby po raz pierwszy zaciągnąć pożyczkę pozabankową, ale jednocześnie mamy wątpliwości, czy to się opłaca? Warto wiedzieć, że się opłaca, zwłaszcza że coraz częściej tego typu firmy oferują swoim klientom bardzo ciekawe promocje, a co się z tym wiąże, warto z nich skorzystać, bo można dzięki temu naprawdę wiele zyskać.
Czytaj więcej artykułów:
https://rudaslaska.com.pl/sponsorowany,pozabankowe-produkty-finansowe-w-polsce–pozyczki-chwilowki-kredyty,270925,1132430.html
http://www.alejakobiet.pl/aktualnosci/4080.html
http://wspolczesnakobieta.pl/zakup-ksiazek-i-przyborow-szkolnych-za-kredyty-chwilowki-wady-i-zalety/
http://www.lublin112.pl/chwilowki-lublinie-moze-online/

Niewielkie opłaty

Swego czasu wielu ludzi straszyło, że korzystając z takich pożyczek trzeba oddawać ogromne kwoty, ponieważ naliczane są spore odsetki. Jeżeli zapoznamy się z tymi ofertami, to szybko się przekonamy, że jest wiele sytuacji, w których w ogóle odsetki nie są naliczane, a jedyny dodatkowy koszt jaki musimy ponieść to prowizja. Jednak, co ważne jest ona stała, a więc nie ma na nią wpływu wielkość zaciągniętej pożyczki, a dodatkowo jeszcze wynosi ona tylko kilka złotych, więc to naprawdę nie jest duży koszt, zwłaszcza jeżeli pieniądze są nam naprawdę pilnie potrzebne.

Wszystko jest jasne

Oczywiście przy zaciąganiu kolejnej pożyczki, albo braniu większej kwoty będą naliczane odsetki, ale nie będą one wcale aż takie duże, a dodatkowo jeszcze trzeba powiedzieć, że od razu, jeszcze na etapie sprawdzania jak dużą pożyczkę możemy zaciągnąć, dostaniemy informację, jaki będzie całkowity koszt zaciągnięcia takiej pożyczki i ile z tej wartości będą stanowiły odsetki.

Tutaj nie ma żadnych tajemnic, wszystko jest bardzo dokładnie wyjaśnione, a więc jeżeli uważnie będziemy wszystko czytać, to naprawdę nie będzie miało prawa nic nas zaskoczyć.
Zobacz także:

http://www.olsztyn.com.pl/artykul,chwilowki-beda-tansze-sejm-wzial-sie-za-lichwiarskie-kredyty,19524.html
http://www.lepszypoznan.pl/2015/09/30/chwilowki-dla-naiwnych-ile-sie-za-nie-placi.html
http://isanok.pl/aktualnosc/id16445,czy-warto-siegnac-po-chwilowke-gdy-do-wyplaty-jeszcze-tydzien
http://rybnicki.com/sponsorowany,dlaczego-banki-nie-oferuja-kredytow-chwilowek-bylyby-tansze,270925,812268.html