Skip to content

Obecnie produkty pozabankowe są coraz bardziej popularne wśród osób potrzebujących dodatkowej gotówki. Nie każdy bowiem ma możliwość skorzystania z ofert bankowych. W tym wypadku jednak należy mieć świadomość, że to pożyczki ze znacznie wyższymi kosztami, rekompensowane jednak wysoką przyznawalnością. Sprawdźmy, co jest ważne dla klientów firm pożyczkowych, czym kierują się, decydując na pożyczkę poza bankiem.

Szybkość gotówki na koncie

To jedno z głównych kryteriów, jakimi kierują się pożyczkobiorcy. Jeśli chodzi o szybką gotówkę na koncie, to firmy pożyczkowe wywiązują się z niej doskonale. Na pieniądze nie czeka się tak długo, jak ma to miejsce w przypadku banków. Przelewane są tego samego dnia, w którym klient złożył wniosek o pożyczkę i został on pozytywnie rozpatrzony przez parabank.

Minimum formalności

To kolejna zaleta, dzięki której klienci firm pożyczkowych decydują się na obejście długiej procedury bankowej. W większości przypadków zwłaszcza w przypadku chwilówek nie musimy przedstawiać zaświadczeń o źródle i wysokości dochodów. Tu wystarczające jest oświadczenie i dowód osobisty.

Wygodne pożyczki online

Procedura, jaka wiąże się z uzyskaniem pożyczki pozabankowej jest krótka, prosta i szybka. Ich wygoda polega na tym, że o pożyczkę możemy wnioskować najwygodniej, jak tylko można, czyli z domu. Wszelkich formalności dopełnimy również online. To następny plus pożyczek pozabankowych, które są ważne dla klientów potrzebujących dodatkowej gotówki natychmiast.